Ahşap Görünümlü

Uygulandığı alanları dört mevsim kullanılma standardı getiren, özellikle; kafe, otel, restorand gibi ticari alanların mimari ve dekorunda kullanılarak tercih sebebi olan Kış Bahçesi Çeşitleri, yeri müsait olan her ev ve villa için de rahatlıkla uygulanmaktadır.

Kış aylarında kapalı alanları sevmeyenler için doğa içerisine sizi bir fanus içerisinde götüren bu sistemler, özel tasarım ve dizaynı ile dinlenme, meditasyon ve terapi alanları yaratır.
Alüminyum, ahşap, cam malzemelerden imal edilen ve değişik beklentilere göre tasarlanan bu uygulamalar, tamamen müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda şekil alır ve belirli bir forma kavuşur.

Her ne kadar son yılların en çok tercih edilen malzemesi cam kaplamalı kış bahçeleri olsa da, alışkanlıklarından vazgeçemeyen ve klasik yöntemlerden hoşlananlar için ahşap kış bahçesi ve ahşap görünümlü kış bahçeleri de ilgi görmektedir.

Bütün Kış Bahçesi modellerini mükemmel şekilde uygulayan, Ağaç Görünümlü Kış Bahçesi Modelleri ve tasarımları ile zengin bir seçenek sunan firmamız ayrıca Ahşap Görünümlü Kış Bahçesi Fiyatları konusunda da sektöründeki firmalara oranla daha ekonomik ve çözüm odaklıdır.