Beşik Çatı Modeli

Diğer bir adı ile üçken cam çatı kaplama olan, şekil itibari ile geleneksel bir tarz olan Beşik Örtü Cam Çatı Çeşitleri, uygulandığı kış bahçelerine eşsiz bir tasarım ve dekor katar.

Cam uygulaması nedeni ile açık hava ve alanı dört mevsim kullanabilir kılan, dekor edildiği taktirde bir nevi meditasyon ve terapi sağlayan bu sistemlerin çatıları da arzuya göre tamamen temperli cam malzemesinden değişik şekil ve tarzlarda uygulanabilir özelliğe sahiptir.

Gökyüzü ile bağlantıyı mevsim ne olursa olsun kesmeden; dinlenmek, sohbet etmek ve çalışmak fırsatı veren bu modeller, uygulandığı alanlara derinlik, ferahlık ve havadar bir görünüm katar.
Her modelde olduğu gibi, beşik cam örtü modelini de kusursuz uygulayan firmamız; kıs sürede imalatı tamamlayarak teslimat ve montajı sağlar.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve alanlara özel kış bahçesi starımı ile tercih önceliği oluşturan şirketimiz; kış Bahçesi Çözümleri, Balkon Kapatma hizmetleri ve otomatik cam kapı temini ile pek çok sektöre değişik yapılarda kapı ve pencere çözümleri sağlar.