Cafe Cam Kapama

İnsanların yoğun iş hayatından uzaklaşmak, dinlenmek ve stres atmak için gittikleri mekanların en gözdesi olan kafelerin, bu gereksinimleri karşılayabilecek yapıda ve dekorasyonda olması kuruluş açısından önemlidir.

Özellikle sigara yasağı ile birlikte oldukça sıkıntılı dönem yaşayan bu tür alanlar, yeni çözümler geliştirmenin ve bu yasaklardan en az zararla kurtulmanın yollarını aramaya başladılar.
Açılabilir tavan ve yan cam kaplama özelliklerine sahip olan, mevsimsel şartlara göre tamamen açılıp kapanabilen bu sistemler, kafelerin adeta can simidi oldu.

Yaz aylarında tamamen toplanıp açılabilme yeteneğine sahip olan, güneş ve hava girişine açık olduğu zamanlarda izin veren Cafe Cam Kaplama sistemleri, bahar ve yaz aylarında havanın ve manzaranın tadını çıkartmaya olanak sağlamaktadır.

Aynı zamanda kış aylarında da sahip olduğu sistematik özellikler sayesinde tamamen kapana, ses, soğuk hava girişi, kar, yağmur ve rüzgar gibi olumsuz koşulların girişine fırsat vermeyen Kafe Cam Kapatma Modelleri, dış ortam ile mekanın bağlantısını kesmeden hizmet vermesine fırsat tanıyor.
Kafe Cm Kaplama Fiyatları ve Cafe Cam Kaplama Modelleri için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.