Cam Çatı Ürünleri

Yapıların ve konutların vazgeçilmez yeni tercihlerinden olan kış bahçeleri, dört mevsim evinizin bahçesini kullanılabilir özelliğe kavuşturması nedeni ile oldukça rağbet görüyor.

Dinlenme salonu ve çalışma odası olarak tasarlanmanın yanı sıra daha pek çok amaçla kullanılan bu sistemler, çiçek ve bitkilerle dekore edilerek bir terapi ve meditasyon alanı yaratılıyor.
Değişik malzemelerde uygulanmakla beraber en çok cam kaplama sistemlerinin tercih edildiği Cam Kış Bahçesi Modelleri, değişik sistem ve tasarımlarla inşa ediliyor.

Bunlardan bir tanesi de cam çatı özelliği olan ve gök yüzü ile bağınızı yılın on iki ayı kesmeyen bu sistem; fonksiyonel, dekoratif ve uzun ömürlü özelliği ile kişilerin öncelikli tercihi oluyor.

Tek eğimli, beşik, viktorya ve gorgian çatı özelliklerine göre tasarlanan, yüzde yüz cam ile uygulanan bu sistem, güneş kırıcı cam özelliği sayesinde alt tarafa sera etkisi yaratmadan, ferah ve havadar ortamlar sağlar.
Tavan ve yan çerçeveler tamamen cam sistemlerle yapılan bir kış bahçesi, eşsiz bir dekor ve kesintisiz bütünlük sağlar. Cam Çatı Ürünleri Fiyatları ve ücretsiz keşif için bizi arayabilir detaylı bilgi edinerek yeterli fikir sahibi olabilirsiniz.