Dekorasyon

Daha önceki yıllarda sadece gelir seviyesi yüksek kişilerin ulaşabildiği bir imkan iken artık günümüzde hemen herkesin rahatlıkla faydalanabileceği ve uygulatabileceği bir sistem haline dönüşen Kış Bahçesi Uygulamaları; şıklığı ve sağladığı imkanlarla göz kamaştırıyor.

Yeni nesil kapı ve pencere sistemleri sayesinde adeta evinizin bir bölümünü cam fanus içerisini alarak kış aylarının olumsuz koşulları içerisinde doğanın ortasına sizi bırakıyor izlenimi yaratan bu sistemler, dışarıdaki soğuk havaya ve olumsuz koşullara rağmen Kış Bahçesinin içerisindeki tasarım ve dekor sayesinde sizi alıp güney sahillerinin ortasına bırakıyor.
İyi bir meditasyon ve rahatlama alanı olan Kış Bahçeleri, pk çok format ve tasarımlarla hayat buluyor.

Dinlenme salonu, çalışma ofisi yada kış aylarında misafirlerinizi ağırladığınız bir oda olarak kullanabileceğiniz bu uygulamaları pek çok konseptte dizayn edebilirsiniz.

Evinizin dekorasyon bütünlüğünden ayırmadan uyumlu bir şekilde dizayn edilen kış bahçesi evinizin doğa içerisindeki bir uzantısı görünümü çizecektir. Isıtma sistemi, bahçeye ve eve bağlantı kanalları mutlaka tasarlanmalı ve kapalı bir tüp şeklinde olmalıdır ki bütünlük bozulmasın.

Oturma gurupları, çeşitli bodur ağaç ve çiçeklerle ufak bir cennet köşesi yaratmanın mümkün olduğu bu çözümler, yoğun bir baskı ve stres altında olan günümüz insanları için etkili bir terapi imkanı sunmaktadır.