Katlanır Cam Balkon

Balkonlara dört mevsim kullanılırlık özelliği, bina cephelerine ise dekoratif ve şık bir görüntü kazandıran Cam Balkon Uygulamaları, son yıllarda ülkemizde büyük rağbet görmektedir.
Fonksiyonel kullanım, etkili yalıtım ve güvenlik fırsatı sunan bu uygulamalar, bir noktaya toplanarak balkonu istendiğinde eski haline getiren yapısı ile yazın ayrı kışın ayrı formatta kullanma şansı tanımaktadır.

Sadece balkon alt ve üst tavan noktalarına alüminyum profili uygulayın, cam sistemlerinin kenarında kesinlikle profil barındırmayan bu uygulamalar sağladığı avantaj ile birlikte dış dünyanın ve manzaranın bir kare görüntüsünü de kesintiye uğratmamaktadır.

Pratik kullanım, kolay temizlenebilir, ekonomik ve estetik yapısı ile göz dolduran ve öncelikli tercih sebebi olan Katlanan Cam Balkonlar; Düz ve köşeli balkon tiplerinde rahatlıkla uygulanmakta, tamamen açılıp kapanabilme özelliğine sahip olmaktadır.

Yaz aylarında bir noktaya tamamen toplanarak mevsimin tadını çıkartmaya olanak sunan bu sistem, güz aylarında rüzgarın ve tozun balkonunuza dolayısıyla evinize nüfuz etmesin izin vermez. Kış aylarında ise; camlarda bulunan şeffaf fitil ve profillerde yer alan kıl fitiller sayesinde yağmur, kar ve soğuk girişine bariyer olarak etkili ve üst düzeyde bir yalıtım sağlar.

Katlanır Cm Balkon Modelleri, Katlanır Cam Balkon Fiyatları ve merak ettiğiniz her detay için bizleri rahatlıkla arayabilir ücretsiz keşfe çağırabilirsiniz. Ayrıca site içeriğimizde yer alan Katlanır Cam Balkon Resimleri ve görüntüleri fikir edinmenize olanak sağlar.