Kayar Cam

Oda kapıları, gardırop kapakları, kütüphane ve vitrin gibi pek çok kullanım alanlarına sahip olan kayar kapı modellerinin yanı sıra radarlı kayar kapı çeşitleri de mağaza, hastane ve otellerin giriş kapılarına uygulanan ve kendiliğinden açılıp kapanan kapı sistemleri de oldukça geniş kullanım alanlarına sahiptir.

Sürgülü Kapı olarak da nitelendirilen, evlerin kapı ve eşyalarında fonksiyonel yapısı ve alanları tasarruflu kullanma konusundaki başarısı nedeni ile tercih edilen, ayrıca uygulandığı alanlara dekoratif, estetik ve şık bir görünüm getiren Kayar Kapı Çözümleri, firmamız tarafından mükemmel bir işçilikle ve sorunsuz montaj özelliği ile müşterilerin hizmetlerine sunulmaktadır.

Fotoselli Kayar Kapı, Otomatik Kayar Kapı olarak da nitelendirilen, insanların giriş çıkışlarında kendiliğinden açılan ve derhal kapanan bu sistemler, temas olmadığı için hijyenik, sadece gereğinde açıldığı için ısı ve enerji tasarruflu olan sistemlerdir.

Çok ince profiller arasına yerleştirilen, tamamen cam özelliği ile estetik görünen bu sistemlerin kullanımında yer alan; ray sistemleri, tekerlek sistemleri ve özel contalar sahip olduğu üstün özellikler sayesinde pratik, sorunsuz ve verimli çalışmayı en üst düzeyde sağlar.
Bütün bu sistemleri müşteri memnuniyetinden ödün vermeden mümkün olan en ekonomik fiyatlara pazarlayarak montajını gerçekleştiren firmamız; kaliteli, zamanında teslim, kusursuz montaj ve satış sonrası teknik destek garantisi ilkeleri ile müşterilerinin daima yanında olan kuruluşumuz, eşya ve kapı girişlerinin ihtiyaç duyduğu özel Kayar Kapı Çözümleri sunmaktadır.