Otel Uygulamaları

Uygulandığı her alana dekoratif bir görünümü, özellikle kış aylarında ferah bir hava katan Uygulamalar, özellikle; konaklama, dinlenme ve eğlence mekanlarının vazgeçilmez mekan detaylarıdır.

Görünümü ve tasarımı ile göz dolduran, adeta meditasyon ve terapi etkisi yaratan kış bahçesi modelleri, pvc, ahşap gibi malzemelerin yanı sıra yeni nesil cam kaplama çeşitleri ile mekanlara ayrı bir hava katmaktadır.
Bu yeni cam kaplama sistemlerini en çok tercih eden mekanların başında da oteller gelmektedir.

Pek çok değişik dekor, tasarım ve faaliyetler ile müşteri çekmenin yollarını arayan oteller, bu önemli ayrıntıya bilhassa özen gösteriyor.
Konuklarının dinlendiği, yemek yediği alanları birer kış bahçesi olarak tasarlayan firmalar, dört mevsim manzaranın ve açık havanın güzelliklerini müşterilerinin ayağına getiriyor.

Cam Tavan, Cam kaplama özellikleri ile istenirse alanları tamamen bir cam fanus özelliğine dönüştüren uygulamalar, mevsimsel dönüşümlere göre tamamen açılarak yada kapatılarak kullanılıyor.
Çatı yapılarına göre değişik modellerde açık yada kapalı sistemle yapılan Otl Kış Bahçeleri; fonksiyonel, ekonomik, uzun ömürlü ve kolay temizlenebilir özellikleri ile en fazla tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor.