Teras Kapatma

Yaz aylarında evlerin en özel ve kullanışlı alanları olan, geniş yapısı ile pek çok organizasyon ve faliyete ev sahipliği yapan teraslar, kış aylarında ev sahiplerinin adeta kabusu haline dönüşür.
Kar, yağmur ve rüzgarlarla birlikte pek çok riski beraberinde getiren çatı sistemleri, en çok donan derz dolguların çözülmesi ile birlikte alta su sızdırmaya başlaması ile sorun yaratır.

Terasların dört mevsim kullanılması ve olumsuz özelliklerinin sıfıra çekilmesi için etkili bir yöntem olan Teras Kapatma Sistemleri; pvc, ahşap ve alüminyum doğrama malzemelerden yapılarak sahiplerine konfor yarattığı gibi, yeni nesil yapı sistemlerinden biri olan cam teras kapatma yöntemi, estetik, fonksiyonel ve dayanıklı yapısı ile harikalar yaratmaktadır.

Temperli cam veya lamine cam sistemleri ile uygulanan bu yöntem, dört mevsim, her hava koşulunda kesintisiz açık hava manzarası sunmaktadır.

Shingle Teras Kaplama malzemesi olarak tercih edilen bir diğer yöntemdir. Diğer bir adıyla şıngıl teras kaplama yöntemi olan oldukça sık başvurulan bu uygulama, malzemenin cam görünümü sayesinde tercih edilen, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen şık yapılardır.
Her iki uygulamada çelik konstrüksiyon üzerine uygulandığından dolayı uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlar. Teras Kaplama Firmaları içerisinde Cam Teras Kaplama Fiyatları ve Teras Kaplama modelleri ile tercih önceliği oluşturmaktadır.