Uygulamalar

Soğuk kış aylarında vlerinizin dış dünyaya açılan penceresi olan ve bu ayların verdiği kasvetten kurtaran kış bahçesi uygulamaları pek çok model, tasarımdan ve malzeme çeşitliliğinden uygulanmaktadır.
Genellikle alüminyum doğramanın ince ve kullanışlı çizgileri profil olarak seçilirken, camın yansıttığı şıklık ve zarafette alüminyum sistemlerine eşlik eder.

Bunun yanı sıra pimapen, ahşap ve daha değişik malzemelerden de uygulanabilen kış bahçeleri, değişik mimari ve kullanım özellikleri ile kullanıcılarına pek çok seçenek fırsatı sunar.
Tek eğimli düz çatı, çift eğimli beşik çatı, Viktorya çatılar ve georgian çatı özelliklerinde görüntü tasarımları ile oluşturulan kış bahçesi modellerine; kayar çatı ya da kayar tente özelliği eşlik eder.

Yaz kış fark etmeden her mevsimin özelliklerine göre kullanabileceğinizi sistemlerle oluşturulan Kış Bahçesi Çeşitleri; çatısı açılıp kapanabilen, ön cephesi açılıp kapanabilen özelliklerde tasarlanarak mevsimsel değişikliklere göre form almaktadır.

Kullanılan malzeme ve tercih edilen tasarlama ne olursa olsun, profesyonel firma yapımızın ve yılların verdiği deneyimle ve alanında uzman ekiplerimiz ile modern imalathanelerimizin iş birliği sayesinde en kaliteli ve kusursuzunu yapacağı garantisi veren firmamız; ekonomik satış fiyatı, taahhüt ettiği zamanda teslim garantisi ve kusursuz montaj avantajı ile mükemmel kış bahçesi çözümlerine kavuşturuyoruz.